GİZLİLİK

Gizlilik Politikası

Blog tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları blog ’e aittir blog sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar blog ’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.Blog’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Blog ’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Bu site bilgi amaçlı kullanılmaktadır. Bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekteyiz. Oluşan hatalar, sorunlar, zararlar, hasarlardan bu site sorumlu tutulamaz.

Bu site adreslerini ziyaret eden kullanıcılar, ziyaretçiler, üyeler bu gizlilik politikası hükümlerini sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Bu sitede hiç bir zaman kişilerin adı ve soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, vb gibi bilgileri istememektedir.

Siteye yapılan bir saldırıda kişisel bilgilerin zarar görmesi ve üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, bu site sorumlu tutulamaz.

Yapılan yorumlar siteyi ziyaret eden kullanıcıların yorumları olduğu için bu site sorumlu tutulamaz. 

Bu sitede yer alan ürün veya hizmetleri satın almadan veya kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerekmektedir.

Bu site reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam firmalarını kullanmaktadır. Bu firmalar, diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir.

Bu site, birçok farklı internet adresine bağlantı vermektedir ,verdiği, banner reklam tanıtımını yaptığı sitelerin, link çıkışı , tanıtım yazısı verdiği site içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

Bu sitede görünen ilanlara ve bağlantılara tıklayarak, harici web sitelerine gidebilirsiniz. Bu tür bağlantılar ve diğer web sitelerine yapılan göndermeler, kendi kararınıza ve özgür iradenize dayalı olarak ek bilgi ve eylem için sağlanmıştır. 

Bu sitede Google Adsense ilgi alanına dayalı reklamcılık kullanılmaktadır. 

Üçüncü taraf satıcı olarak Google, sitede reklam yayınlamak için çerezlerden yararlanır.

Google, çerezleri kullanarak kullanıcılara ziyaretçilere, ziyaretlere dayalı reklamlar sunar.